Ogród

Ogrodowe inspiracje

 

Oryginalne dekoracje w ogrodzie


1. Sztuczne palemki- na uciętych pniakach drzew przymocuj wycięte na wzór liścia palmy opony i pomysłowa dekoracja gotowa.
2. Posadź kwiaty na wzór rzeki, kiedy urosną, połóż na końcu wywrócony baniak. Taka dekoracja będzie sprawiała wrażenie "wylewających" się kwiatów.
3. Pomaluj wiaderka na biało, jeśli są w innym kolorze. Wieczka tych pudełek pomaluj na kolorowe muchomorki. Połóż odwrócone wiaderko na ziemi, a na nim połóż jego wieczko. Powstaną dekoracyjne muchomorki.

Tagi


Źródło

http://www.woohome.com/garden-2/34-easy-and-cheap-diy-art-projects-to-dress-up-your-garden

Często wyszukiwane

doniczkę z niedźwiadkami Jak perfekcyjnie namalować kocie oko eyelinerem super przytulankę stojak na spinacze biurowe w kształcie kwiatka tatuaże w 3D tort w kształcie łóżka Słodka biedronka bransoletki własonoręcznie robione bałwanki z orzeszków Jak zmieścić dwie miski w mikrofalówce Prosty trik na dłuższy i pełniejszy kucyk Rolowana szarlotka w chlebie tostowym pojemniki na plecy dla imprezowicza Do dekoracji tortu, ciasta truskawkowe róże w cieście francuskim Super sposób na udekorowanie kubka porcelanowego pływającą świeczkę w słoiku inne kieliszki do wina Karta przeżycia lody z napojem i żelkami

Popularne kategorie


Zapisz się do newsletter'a
...i bądź na bierząco informowany o najlepszych promocjach
Masz pytania? Napisz do naszego konsultanta
sklep@ciachbajera.pl
Sklep On-line Ciachbajera
Ul. Stefana Żeromskiego 114/88, 26-600 Radom, NIP: 7962905067
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Sklep Ciachbajera.pl