Szukasz inspiracji?
Wyszukaj ją tutaj
Dom

7 sposobów na organizację w garderobie

7 haków na porządek w garderobie


1. Majtki złożone jak chusteczki w pudełku- połóż po kolei każdą parę majtek na siebie, zakładając tak jak jest to podane na filmie. Gotową kupkę majtek włóż do czystego, plastikowego opakowania po nawilżonych chusteczkach, zamknij wieczko i gotowe.
2. Ekspresowe składanie koszulek.
3. Jeśli nie masz już miejsca na powieszenie w szafie ubrań, na haczyk od wieszaka zawieś kapsel od puszki i na nim powieś kolejne wieszaki z ubraniami. Dzięki temu zaoszczędzisz o wiele więcej miejsca.
4. Przechowywanie skarpetek- na pasek filcu połóż w trzech miejscach klej, przyłóż kolejny pasek i znów nałóż klej, tylko w dwóch innych miejscach. Powtarzaj te czynności jeszcze z dziesięcioma paskami. Poczekaj aż klej wyschnie, rozłóż i umieść w szufladzie. Do każdego dołka włóż skarpety i gotowe.
5. Jeśli sweter zsuwa się z wieszaka, złóż go na pół, połóż wieszak, po czym załóż szerszą część, a następnie część z rękawami i gotowe.
6. Jeśli koszulki zsuwają się z wieszaka, załóż na jego dwa końce gumki recepturki, będą one trzymały koszulkę i nie będzie się już zsuwać.
7. Jeśli nie chcesz, aby kozaki leżały przewrócone, włóż do ich środka ucięty makaron basenowy.


TagiNajnowsze poradniki i inspirację
teraz na twoim smartphonie
Pobierz aplikację, wyszukuj oraz zapisuj przydatne porady zawsze pod ręką