Oświetlenie

Niezwykła lampa ścienna z kubeczków plastikowych

 

Opis

Potrzebne rzeczy: dość gruby kawałek pianki, na którym zmieści się 100 kubeczków plastikowych, rozmieszczonych 10x10; 100 kubeczków plastikowych; lampki na choinkę ze 100 żarówkami; ołówek; klej.
Wykonanie: Na piankę przyklejamy plastikowe kubeczki blisko siebie w rozmiarze 10x10 kubeczków. Następnie przekręcamy piankę na drugą stronę, i za pomocą ołówka dziurkujemy ją po środku każdego kubeczka. Żarówki umieszczamy w każdej ze 100 dziurek.

Tagi


Źródło

http://stylowi.pl/34943074

Często wyszukiwane

szklany podświetlany kran stół w kształcie liścia Bułeczki króliczki Przekąska z naleśników bransoletkę z zawleczek od puszek i wstążki tablice na pinezki z korków po winie Makaronowe ozdoby na choinkę Rogaliki Calzone z szynką i salami Podstawka/uchwyt pod telefon na wzór pająka łóżko na wzór Mercedesa Super świecznik - zrób to sama! naszyjnik z kredek wzmacniacz dźwięku dla telefonu bekonowe cukierki rybki z talerzyków unikalny zlew ręce jako półki na książki pysznego kurczaka w panierce z płatków kukurydzianych doniczki z opon od samochodów dmuchany park wodny

Popularne kategorie


Zapisz się do newsletter'a
...i bądź na bierząco informowany o najlepszych promocjach
Masz pytania? Napisz do naszego konsultanta
sklep@ciachbajera.pl
Sklep On-line Ciachbajera
Ul. Stefana Żeromskiego 114/88, 26-600 Radom, NIP: 7962905067
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 Sklep Ciachbajera.pl